SPARING: W SOBOTĘ Z FALUBAZEM

Już w najbliższa sobotę podopieczni trenera Mateusza Konefała rozegrają kolejne spotkanie w ramach przygotowań do rundy wiosennej 4 ligi lubuskiej. Przeciwnik z wyższej półki a właściwie ligi.

Zespół przeciwny jest nam dobrze znany, aktualnie Falubaz Zielona Góra przybywa w dolnej cześć tabeli ligowej ale nie o tym było ostatnio najgłośniej. W drużynie z południa województwa doszło do nieoczekiwanej zmiany szkoleniowca. Dotychczasowego trenera Jarosława Misia zmienił Andrzej Sawicki, który bardzo mocno wierzy w utrzymanie się zespołu z Zielonej Góry.

Oba zespoły są na podobnym etapie przygotowań co może wpłyną na poziom gry zawodników, obie ekipy nie mają jeszcze tej świeżości, która szykowana jest na ligowe zmagania, jednakże pojedynek z rywalem z wyższej ligi to zawsze okazja do sprawdzenia swoich umiejętności zarówno indywidualnych jak i zespołowych.

Wszystkich sympatyków Warciarzy zapraszamy na mecz w sobotę o godzinie 11:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Sulechowskiej.

Obserwuj nas na:

Dodaj komentarz

Top

Facebook User Timeline

Close
click here