Warta pozyskała nowego sponsora

Miło nam jest poinformować o tym, że pozyskaliśmy nowego sponsora. Firma, która podjęła się tego to TRANSMAR. Firma TRANSMAR ufundowała kompletne zestawy odzieży sportowej dla naszej drużyny.

TRANSMAR powstał w 1990 roku. Właściciele firmy to Lilla i Marcin Ugier, którzy postawili sobie za główny cel dobro klienta oraz solidność i fachowość wykonywanych usług. Siedziba firmy mieści się w Deszcznie w województwie lubuskim. Tabor firmy TRANSMAR liczy sobie 50 doskonałych ciągników siodłowych marki Volvo z naczepami typu chłodnia, zabierającymi 66 euro palet (tzw. doppelstock). Każdy zestaw posiada na wymianę 33 euro palety. Pojazdy w firmie TRANSMAR są w bardzo dobrym stanie technicznym, co wpływa na jakość oferowanych usług i jest to gwarantem bezpieczeństwa oraz sprawnej obsługi.

Działalność firmy TRANSMAR ukierunkowana jest na obsługę transportu zestawami typu chłodnia (z paletami na wymianę) głównie na terenie Europy Zachodniej, ale także w Polsce. Nie oznacza to jednak, że TRANSMAR nie podejmie się wykonania usług transportowych na wschód czy południe Europy. Celem firmy TRANSMAR jest zaspokojenie wszelkich potrzeb klienta. TRANSMAR posiada pełne ubezpieczenie komunikacyjne, OCP oraz kabotaż na terenie Niemiec. TRANSMAR oferuje bardzo korzystne ceny transportu.

TRANSMAR specjalizuje się w transporcie artykułów:

  • paletowych,
  • spożywczych.

Ponadto TRANSMAR oferuje również przewóz wielu innych ładunków – zgodnie z wymaganiami klienta. Kierowcy posiadają uprawnienia na wózki widłowe, dlatego też załadunek i rozładunek nie stanowi żadnego problemu.

Polecamy stronę internetową firmy TRANSMAR: www.transmargroup.pl.

W firmie TRANSMAR działa bardzo dobrze rozwinięta spedycja, a spedytorzy firmy TRANSMAR poradzą sobie z każdym ładunkiem i samochodem.

Autor Artur Szymczak on Tuesday, 14 May 2013

Obserwuj nas na:

Dodaj komentarz

Top

Facebook User Timeline

Close
click here