Zima nie odpuszcza, w niedzielę znów tylko sparing

Niestety po raz drugi Lubuski Związek Piłki Nożnej podjął decyzję o przesunięciu inauguracji sezonu piłkarskiego. Zima ciągle nie daje za wygraną i komplikuje sytuację w światku futbolowym. Jak zapowiadają synoptycy jeszcze w dniu dzisiejszym można spodziewać się opadów śniegu, natomiast już za kilka dni temperatura spadnie do -6 °C.

Jak informuje Wydział Gier Lubuskiego Związku Piłki Nożnej w Zielonej Górze – Z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych wszystkie mecze z kolejki nr 17 (z terminu 23/24.03.2013r) IV ligi, klasy okręgowej oraz klasy A grup 1-3, a także mecze 18 kolejki (z terminu) rozgrywek mistrzowskich w III lidze – grupa Dolnośląsko- Lubuska zostają odwołane. Nowe terminy zostaną wyznaczone w czasie późniejszym. Nowy termin dla III ligi – grupa Dolnośląsko-Lubuska – rozegrania odwołanej kolejki (nr 18) Wydział Gier Lubuskiego ZPN wyznacza na dzień 01.05.2013r godzinę 16:00.

Działacze klubu już ustalili mecz sparingowy. Tym razem zagramy z Orłem Trzcinna w najbliższą niedzielę (tj. 24 marca br.) o godz. 14:00 na sztucznej murawie w Barlinku.

Autor Artur Szymczak on Monday, 18 March 2013

Obserwuj nas na:

Dodaj komentarz

Top

Facebook User Timeline

Close
click here