Wkrótce 70-lecie klubu !!

Klub Piłkarski Warta Gorzów Wlkp. w tym roku obchodzić będzie swoje 70-lecie. Główna impreza odbędzie się 27. czerwca br. na stadionie Warty przy ul. Krasińskiego.         Podczas tego wydarzenia gościć będziemy zawodników, działaczy oraz ludzi związanych z klubem od lat 50-tych do dnia dzisiejszego. Zaproszenie przyjęły również władze województwa, a także miasta Gorzowa Wlkp., działacze Polskiego Związku Piłki Nożnej, Okręgowego Związku Piłki Nożnej i Lubuskiego Związku Piłki Nożnej.

W programie imprezy zaplanowaliśmy m.in. turniej piłkarski dzieci oraz seniorów. Podczas uroczystości odbędzie się mecz towarzyski zespołu seniorskiego Warty wraz z zespołem składającym się z osób pomagających przy organizacji oraz znanych osobistości. Jednocześnie przewidywane są występy artystyczne. W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o pomoc finansową przy organizacji uroczystości jubileuszowych. Możliwe jest wsparcie w formie wpłaty na rachunek bankowy naszego klubu, tj. Raiffeisen Polbank nr rachunku: 14 1750 0012 0000 0000 2672 5194. Podczas trwania imprezy gnie zapomnimy o podziękowaniach naszym darczyńcom za pomoc i wsparcie w organizacji wydarzenia. Również gwarantujemy reklamę dla firm wspierających tę uroczystość. Warto zaznaczyć, że część wydarzeń związanych z 70-leciem odbędzie się na gorzowskim bulwarze.

Spotkajmy się „CI WSZYSCY”, którzy tworzyli i tworzą do dnia dzisiejszego historię pierwszego klubu sportowego w Gorzowie Wlkp. Poniżej przedstawiamy listę nazwisk, które reprezentowały barwy naszego klubu i osoby te będą mile widziane na obchodach rocznicowych. Jeżeli odnalazłeś swoje nazwisko na liście i chcesz być uczestnikiem tego uroczystego spotkania to do dnia 5. czerwca br. potwierdź swoją obecność pod nr tel. 600 676 104 (Leszek Janowiak, honorowy prezes naszego klubu).

Jako organizatorzy proponujemy od każdej osoby potwierdzającej swój udział w tym uroczystym spotkaniu wpisowe w kwocie 30,00 zł. na w/w nr konta. Szczegóły oraz wszelkie informacje na temat obchodów 70-lecia Warty prosimy śledzić na stronie internetowej klubuwww.wartagorzow.pl . Jednocześnie zapraszamy i prosimy o wszelką pomoc w organizacji uroczystości.

Poniżej lista zaproszonych:

– ANTCZAK Michał – AWIŻEŃ Marcin – AUGUSTYNIAK Grzegorz – BĄCZKOWSKI Jerzy – BRYZEK Janusz – BRUDŁO Andrzej – BOGDAŃSKI Adam – BRZOZOWSKI Zbigniew – BAWOROWSKI Jacek – BRUSSY Rafał – BATÓG Marek – BRUDNICKI Krzysztof – BRZYTWA Jacek – BOROWSKI Rafał – BŁAŻEJEWSKI Piotr – BYCZKOWSKI Mirosław – Buczyński  Andrzej – CYPEL Ferdynand – CIERACH Paweł – CZARNY Dariusz – DEPCZYŃSKI Bogdan – DZWONKOWSKI Władysław – DORYWALSKI Sebastian – DZIAMECKI Sławomir – ELAS Arkadiusz – ENGEL Jerzy – FEDORYGA Kazimierz  – FILO Leszek – FIDRYCH Krzysztof – FIDRYCH Łukasz – FIDRYCH Kamil – FILAK Marcin – GŁÓŻYŃSKI Waldemar  – GRACZYK Andrzej – GRZELAK Piotr – GRODEK Jacek – GRODEK Łukasz – GÓRALECZKO Artur – GĘBSKI Jerzy – GABOREK Julian – GABOREK Mirosław – GOŁĘBIOWSKI Krzysztof – GROCHOWINA Piotr – GALANT Piotr – GRZELA Aleksander – HORBATY Roman – HERMAN Henryk – CHMIELEWSKI Zenon – CHUDZIK Marek – CHAC Jarosław – CHLEBICKI Marcin – HOLEWIK Mirosław – HOFMAN Robert – HOFMAN Jacek – JANASZ Michał – JANCZYLIK Piotr  – JARMUSZKA Sebastian – Jasiński Sylwester – KRZEMIŃSKI Roman – KORPUSIŃSKI Marek – KMIECIAK Krzysztof – KOSICKI Mirosław – KUBACKI Wojciech – KRAWCZYŃSKI Marek – KOBESZKO Władysław – KAPUSTA Grzegorz – KŁODZIŃSKI Andrzej – KONOPKO Dariusz – KUKIER Jarosław – KĄSIK Florian – KMIEĆ Krzysztof – KUMOR Mirosław – KOS Tomasz – KRUSZELNICKI Piotr – KOTKOWSKI Aleksander – KOZŁOWSKI Mateusz – KOCZOT Łukasz – KULS Łukasz – LACHOWICZ Adam – LEBOWSKI Jan – LEWKOWICZ Zbigniew – LODZIŃSKI Waldemar – LEWANDOWSKI Tobiasz – LISOWSKI Tadeusz – ŁUBIŃSKI Mirosław – ŁUKOWIAK Stanisław – MICHALAK Ryszard – MARCZAK Władysław – MALINOWSKI Andrzej – MUSIAŁ Edward – MAJEWSKI Józef – MAJEWSKI Alfred – MIELCAREK Roman – MROZOWICZ Jarosław – MŁYNARCZYK Tomasz – MALISZEWSKI Łukasz – MIERZEJEWSKI Andrzej – MASZTALERZ Wojciech – MACHNICKI Jan – MERSKI Grzegorz – MOROŃ Maciej – NOWACKI Zdzisław – NOWACKI Paweł – NOWACZYK Jakub – NOWACZYK Maciej – NOWAK Ziemowit – NAJDEK Dariusz – OLESZCZUK Mariusz – OLSZAK Wojciech – OKUROWSKI Marek – POLACZYŃSKI Jerzy – POPIEL Mirosław – PUZIO Edward – PŁÓTNIAK Zbigniew – PIECHOCKI Zbigniew – PAULIŃSKI Tomasz – PIENIAK Artur – PIENIAK Daniel – PRZYSTAJKO Jarosław – KUNAT Daniel – KUNAT Mariusz – PAWŁOWSKI Tomasz – PAWŁOWSKI Jarosław – PĘKALA Rajmund – PSZCZÓŁKOWSKI Krzysztof – PASTUSZKO Przemysław – PROKOPOWICZ Jerzy – PIASKOWSKI Józef – PIASKOWSKI Alojzy – PYDO Tomasz – PŁOTNICKI Krzysztof – PINEDO Rene – PASTUSIAK Wiesław – PISAREWICZ Ireneusz – RACHLEWICZ Ryszard – RATAJCZYK Andrzej – ROSIŃSKI Ryszard – ŚWIĘTEK Tadeusz – ŚWIĘTEK Eugeniusz – SOROKA Janusz – SIERADZKI Liwiusz – SERWATCZAK Zbigniew – SKRZYŃSKI Krzysztof – SZYMAŃSKI Stefan – STRONCZYŃSKI Włodzimierz – SKRZYDŁO Sebastian – CWALIŃSKI Dariusz – STANISŁAWCZYK Henryk – STANISŁAWCZYK Jerzy – STAŃKO Tomasz – ŚWIERCZYŃSKI Adam – STAROŚCIAK Piotr – ŚLUBORSKI Krystian – SOJKA Paweł – SZCZĘSNY Jacek – Szypiórkowski Maciej – SOBCZAK Mieczysław – TUROWICZ Stanisław – TRUSZCZYŃSKI Bożysław – TOPOROWSKI Krzysztof – TOKARZ Andrzej – TUMIŃSKI Jan – TOPOLA Włodzimierz – WANDELT Jerzy – WANDELT Marek – WOŁK Andrzej – WYSZOWSKI Czesław – WĄCZEK Roman – WAWRZYNIAK Stanisław – Wawrzyński  Stanisław – WOŹNIAK Piotr – WASILKIEWICZ Krzysztof – WIECZOREK Adrian – WALUKIEWICZ Dariusz – WIECZOREK Henryk – WIŚNIEWSKI Henryk – WYKPISZ Damian – WSZOŁA Roman – WOZIŃSKI Krzysztof – ZNÓJ Jan – ZAJĄCZKOWSKI Jan – ZASTRÓŻNY Zbigniew  – ŻEBIAŁOWICZ Henryk – ŻELISKO Mirosław – – BULIK Michał – BODNAROWSKI Andrzej – KAŁUŻNY Krzysztof – DUDZIC Mateusz – MISZCZAK Zbigniew – JEŻ Tomasz – JAWORSKI Zygmunt – SAŁBUT Jan – OWCZARZAK Ireneusz – LISOWSKI Marcin – DZIKOWSKI Bogdan – GABAS Eugeniusz – ŁUKIAN Marcin – PŁÓTNIAK Piotr – ZASTRÓŻNY Piotr – KAPLUKIEWICZ Dariusz – KAPLUKIEWICZ Ryszard – CIELACHIŃSKI Jan – Dopierała Piotr – FILIPOWICZ Robert – KRUK Dariusz – KOZŁOWSKI Sławomir – LACHOWICZ Adam – PASTUSIAK Wiesław – MAJCHROWSKI Artur – JASTRZĘBSKI Franciszek – SZYPIÓRKOWSKI Maciej – ŁUKJAN Marcin.

Zapewne to jeszcze nie koniec nazwisk, ale lista jest nadal otwarta. Pozdrawiamy i do zobaczenia.

Autor Artur Szymczak on Wednesday, 8 April 2015

Obserwuj nas na:

Dodaj komentarz

Top

Facebook User Timeline

Close
click here