Kolano „Jankesa” prawdopodobnie bez większego urazu

Podczas dzisiejszego meczu ligowego w Międzyrzeczu nasz zawodnik Tomasz Jankowski doznał urazu stawu kolanowego. Pierwsze badania, tj. zdjęcie rentgenowskie nie wykazało nic poważnego, ale w przypadku gdy do wtorku dolegliwości kolana nie ustąpią będą niezbędna kolejne, bardziej precyzyjne badania.

– Jestem trochę załamany tą sytuacja. Tydzień temu Janek, teraz ja. Śmieszna ironia losu jest to, że dwa lata temu doznałem poważnej kontuzji w meczu pucharowym ze Stilonem gdy grałem w barwach Warty. Teraz w swoim meczu inauguracyjnym znowu. Jednak miejmy nadzieję, że to nic poważnego. Wszystko się wyjaśni w najbliższych kilku dniach. Jestem dobrej myśli, że to tylko skręcenie i za tydzień maksymalnie dwa wrócę do gry – mówił Tomasz Jankowski. Wstępna diagnoza lekarska to skręcenie, ale możliwe są też komplikacje z łękotką lub wiązadłami, a to mogłoby okazać się poważniejszym urazem i tym samym wykluczeniem Tomka Jankowskiego z udziału w kolejnych meczach.

Choć „Jankes” niestety nie mógł zagrać do końca dzisiejszego meczu to zagrał dobrą piłkę. W odniesieniu do meczu z Orłem Międzyrzecz Tomek Jankowski powiedział – Co do dzisiejszego spotkania mogę powiedzieć, że tak jak przewidywałem i z meczu na mecz nasza współpraca na boisku będzie coraz lepsza. Będzie to skutkowało naszymi lepszymi wynikami.

Autor Artur Szymczak on Friday, 15 August 2014

Obserwuj nas na:

Dodaj komentarz

Top

Facebook User Timeline

Close
click here