WIELKIE PODSUMOWANIE 2019 ROKU!

7 grudnia, tradycyjnie jak co roku, odbędzie się uroczysta Gala i Bal Warciarski, na którym Klub podsumuje swoją całoroczną działalność. W tym roku pierwsze z wcześniej wspomnianych wydarzeń – czyli Gala, odbędzie się na Auli AWF przy ulicy Estkowskiego, zaś wieczorową porą wszyscy zainteresowani będą mogli bawić się na wielkim Balu, na którym wystąpi legenda Polskiej sceny muzycznej – Michał Wiśniewski!

WARCIARSKA GALA SPORTU – 7 GRUDNIA (16:00-18:00)
AULA AWF – UL. ESTKOWSKIEGO 13

W podsumowaniu planujemy podziękować za wsparcie włodarzom Miasta, przyjaciołom klubu, a także zawodnikom i Trenerom. Zostanie również streszczona całoroczna praca klubu oraz przedstawione zostaną plany na przyszłość. Na Gali dojdzie również do prezentacji zespołów sekcji piłkarskiej oraz cheerleaders. Jednym z kluczowych momentów Gali będzie prezentacja krótkiego filmu z wyraźnym przekazem.

WARCIARSKI BAL SPORTU – 7 GRUDNIA (21:00)
MOTELIK LORD – UL. KOSTRZYŃSKA 61A

Wieczorową porą odbędzie się huczny Bal, w którym mogą wziąć wszyscy zainteresowani po wcześniejszym zakupieniu biletów. Oprócz prawdziwego hitu – czyli występu Michała Wiśniewskiego, osoby które wezmą udział w imprezie mogą liczyć na fantastyczną oprawę muzyczną oraz prawdziwie wykwintne menu. Gwarantujemy wspaniałą, niezapomnianą zabawę do białego rana!

Obserwuj nas na:

Top

Facebook User Timeline

Close
click here