LUBUSKI PUCHAR POLSKI – PIĄTKA I AWANS W PRZYTOCZNEJ

Pierwszy pojedynek w ramach Wojewódzkiego Pucharu Polski za nami. Warciarze w wyjazdowym starciu nie mieli większych problemów z awansem do kolejnej rundy. Gospodarzom nie wystarczyły chęci i wola walki, ostatecznie Zjednoczeni przegrali to spotkanie wynikiem 5:0.

Skład gorzowskiej Warty zdecydowanie różnił się od tego, do którego zostaliśmy przyzwyczajeni w ligowe weekendy. Od pierwszych minut między innymi wystąpił napastnik, Michał Chyrek, który trafił do siatki kolejno w 33 i 37 minucie meczu. Do przerwy gola zdołał ustrzelić również Dawid Ufir.

Na drugą połowę Warciarze udali się z takim samym jak w pierwszej odsłonie ofensywnym nastawieniem. Już po 3 minutach od zmiany stron do bramki Zjednoczonych trafił 19-letni Eryk Tyszenko, zaś 10 minut później ta sama sztuka udała się 17-letniemu Erykowi Sulimenko.

🔚 Zjednoczeni Przytoczna 0:5 (0:3) Warta Gorzów
📆 11.09.19 🕓 16:30 🏟️ Przytoczna