III LIGA: SZUKALI PUNKTÓW I ZNALEŹLI W LEGNICY

Bardzo dobrą podróż powrotną zanotowali Granatowo-Bordowi. Trasa Legnica->Gorzów Wlkp. na pewno będzie się dobrze kojarzyła podopiecznym Mateusza Konefała.

Warciarze wiele spotkań w tym sezonie przegrywali minimalnie przy braku szczęścia. Tym razem to los uśmiechnął się do Gorzowian mimo początkowego prowadzenia Miedzowych.  Do przerwy gospodarze prowadzili 1:0 jednak w drugiej połowie Granatowo-Bordowi doprowadzili do wyrównania, które nie satysfakcjonowało naszego zespołu i za sprawą Mateusza Duchowskiego w 65 min spotkania wyszliśmy na prowadzenie, którego nie oddaliśmy do ostatniej minuty. Cenne 3 pkt. wracają do Gorzowa.

Miedź II Legnica – Warta Gorzów Wielkopolski 1:2 (1:0)
Bramki: Garuch (20) – Zakrzewski (54), Duchowski (65)
Żółte kartki: Zatwarnicki (72)
Sędziował: Leszek Lewandowski
Asystenci: Mariusz Goriwoda, Artur Grzesiuk

Miedź II Legnica: Szpaderski – Sutor, Garuch, Zatwarnicki, Kisiel (56. Miazga), Śliwiński, Porębski (76. Wolan), Zieliński (56. Idzik), Makuch, Ławniczak, Pojasek (69. Bartłomiejczak); trener Radosław Bella

Warta Gorzów: Chiżykow – Siwiński, Gołdyn, Szałas, Żeliszewski, Nowak (46. Kopeć), Wiśniewski, Zakrzewski (90+3. Sadowski), Kaczmarczyk, Duchowski (88. Markuszewski), Ufir (80. Paradowski); trener Mateusz Konefał

Kolejka 15 – 10-11 listopada