3 LIGA: ZASŁUŻONE (?!) ZWYCIĘSTWO ŚLĘZY

Po pierwszy wyjazdowym zwycięstwie Granatow-Bordowi podejmowali na włąsnym boisku Ślęze Wrocław. Niestety mimo dobrego spotkania musimy uznać wyżsość gości.

W dzisiejszym meczu główną rolę odgrywały stałe fragmenty gry. To własnie z nich padły wszystkie bramki. Wynik otwierają Warciarze świetnie rozegrany rzut wolny wykorzystuje Dominik Śiwiński. Niestety gracze z Wrocławia odpowiadają rzutem rożnym i mamy 1:1. W tym momencie Kapitan naszego zespołu zrobił to co należy, w doliczonym czasie gry pierwszej połowy Damian Szałas wyprowadza gospodarzy na prowadzenie 2:1.

Po przerwie Granatowo-Bordowi podbudowani wynikiem prowadzą grę i nic nie zapowiadało tak dramatycznej końcówki. Ponownie z rzutu rożnego goście doprowadzają do wyrównania 2:2. Mimo licznych prób, Warciarze nie znaleźli złotego środka na bramkarza gości. W sytuacji gdzie wszyscy kibice pogodzili się z bramkowym remisem wydarzyła się niecodzienna sytuacja. W akcji  bardzo klarownej oraz przy dobrym ustawieniu sędziego głównego zostaje podyktowany RZUT KARNY dla zespołu Ślęzy. Wykorzystana jedenastka daje zwycięstwo zespołowi przyjezdnemu.

WARTA GORZÓW – Ślęza Wrocław (2:1) 2:3 (D. Świński, D. Szałas)