IV LIGA: PRZYWOZIMY 3 PKT Z KROSNA

W miniony weekend zespół Warty Gorzów udał się do Krosna Odrzańskiego gdzie mierzył się z miejscową Tęczą, która plasuje się w czołówce.

Mecz rozpoczynamy bardzo dobrze i od pierwszej minuty przejmujemy kontrole nad spotkaniem. Nasza przewaga wzrastała z minuty na minutę, zaskoczeni gospodarze nie byli w stanie przeciwstawić się rozpędzonej Warcie. Wiele składnych akcji stworzonych przez nasz zespół kończyło się rzutami rożnymi lecz nie po strzale Rafała Timoszyka, który precyzyjnym strzałem z dystansu wyprowadza nasz zespół na prowadzenie 0:1. Bramka ta dała nam tylko więcej pewności w naszych poczynaniach co przynosi efekt w postać drugiej bramki. W zamieszaniu w polu karnym najprzytomniejszy okazał się Dawid Ufir i mamy 0:2. Do przerwy mimo kolejnych sytuacji wynik nie ulega zmianie.

Po przerwie gospodarze ruszają do ataku, rzucając za linię obrony raz za razem długa piłkę. Gra w takich warunkach jest dosyć ciężka dla naszych obrońców przez co gospodarze uzyskują spora liczbę rzutów rożnych, z których kilka razy zagrażają naszej bramce jednak dobrze dysponowany tego dnia nasz bramkarz wychodzi zwycięsko. Wyprowadzamy groźne kontry, które powinny a nie zakończyły się bramką. Mecz kończy się wynikiem 0:2, cieszy zachowane czyste konto oraz 3 pkt. dzięki którym nasza przewaga wzrasta.