IV LIGA: Z NIEBA DO PIEKŁA I Z POWROTEM

W meczu z v-ce liderem IV Ligi Lubuskiej Warciarze po rzekomo spokojnym początku zafundowali swoim kibicom prawdziwy dreszczowiec.

Najlepszy reżyser kina akcji nie wymyśliłby chyba ciekawszego scenariuszu tym większe brawa dla głównych aktorów tego spotkania. Po rzekomo spokojnej pierwszej połowie oraz początkowych minutach drugiej połowy nic nie zapowiadało tylu zwrotów akcji. Do 52 minuty Warciarze prowadzili 0:2 po dwóch bramkach powracającego po zawieszeniu Dominika Siwińskiego. Gospodarzy podrywa do walki Mateusz Gorgiel zdobywając bramkę kontaktową. Warta odpowiada po 12 minutach trafieniem Dawida Ufira lecz to nie był koniec bramek. W 70 minucie Paweł Posmyk strzela na 2:3 i ponownie zespół z Drezdenka wraca do gry. Lubuszanin dopina swego za sprawą Jakuba Ryżyka w 81 minucie spotkania i na 9 minut przed końcem wynik był nadal sprawą otwartą. W tym momencie zespół z Gorzowa podrywa kapitan zespołu Damian Szałas, który pozwolił gospodarzom na 3 minuty radości z remisu. Damian zdobywa czwartą bramkę dla naszego zespołu zarazem ostatnią tego dnia. Komplet punktów wraca do Gorzowa, a nasza przewaga wraca ponownie do 15 pkt. nad drugim zespołem w tabeli.