SPARING: WYSOKA PORAŻKA ZE STILONEM

W zastępstwie rozgrywek pucharowych Warciarze ponownie sparowali z drużyną Stilonu Gorzów. Spotkanie z powodu warunków atmosferycznych odbyło się na boisku w Barlinku.

Podopieczni trenera Mariusza Konefała do meczu podeszli bardzo skoncentrowani, spotkanie przebiegało w dosyć wyrównanych warunkach z lekkim wskazaniem na drużynę Stilonu, która na przerwę schodziła z jednobramkowym prowadzeniem. Po zmianie stron przewaga Stilonu wzrosła, III ligowiec wykorzystał problemy naszej drużyny w strefie środkowej i bezwzględnie wykorzystywał błędy naszych zawodników. Odpowiadamy kilkoma groźnymi kontrami, które powinny a nie skończyły się bramkami. Jedna z tych kontr przynosi efekt w postaci gola honorowego Damiana Szałasa. Dziękujemy drużynie Stilonu za dobre zawody, wyciągamy wnioski analizujemy spotkanie i koncentrujemy się na zmaganiach ligowych.

WARTA GORZÓW – Stilon Gorzów 1:6 (D. Szałas)

Obserwuj nas na:

Dodaj komentarz

Top

Facebook User Timeline

Close
click here