Pierwszy sparing za nami – WARTA : STILON 2:5

W dniu dzisiejszym nasz zespół rozegrał swoje pierwsze kontrolne spotkanie w okresie przygotowawczym. Na boisku zmierzyły się dwie gorzowskie ekipy mające przed wiosną poważne zamiary na swoim szczeblu ligowym.

Po nie udanej próbie rozegrania sparingu z Barlinkiem Warciarze zmierzyli się na boisku o sztucznej nawierzchni w Barlinku z drużyną trzecioligowego Stilonu Gorzów. Mecz kontrolny na tym etapie przygotowania to bardzo dobra okazja do sprawdzenia nowych zawodników oraz stanu zespołu przed nadchodzącymi ciężkimi treningami. W drużynie Warty Gorzów można było dziś obejrzeć trzech testowanych zawodników: Piotr Majerczyk (Warta Słońsk), Michał Rajch (Świt Skolwin) oraz bramkarz z niemieckiej drużyny Victoria Seelow. Tym zawodnikom będzie się przyglądał trener Mateusz Konefał wraz ze sztabem szkoleniowym przez najbliższe tygodnie i podejmie decyzje kto zasili szeregi czwartoligowca w walce o III Ligę.

Dzisiejsze spotkanie przebiegało w bardzo przyjaznej atmosferze, mimo wyniku 2:5 nasi zawodnicy mogli pokusić się o kilka bramek więcej. Cieszy fakt, że na placu mogli zaprezentować się młodzieżowcy z naszej Akademii co jest bardzo dobrym prognostykiem na przyszłość. Po meczu podsumował trener WartyJestem zadowolony, że w końcu mogliśmy zagrać na pełnowymiarowym boisku z dobrze przygotowanym zespołem.

Również po meczu zaznaczał zdrową sportową atmosferę środkowy obrońca Stilonu Krzysztof KaczmarczykDobrze się grało, nie było nadmiernej agresji ani żadnych kontuzji, które na tym etapie nam jak i wam nie są potrzebne.

WARTA GORZÓW – Stilon Gorzów (1:2) 2:5

(Gołdyn, Siwiński)

Obserwuj nas na:

Dodaj komentarz

Top

Facebook User Timeline

Close
click here