Sparingi i przygotowania

Nasi zawodnicy nie tracą czasu w przerwie od sezonu piłkarskiego. Oprócz treningów siłowych nasz zespół również rozgrywa kilka pojedynków sparingowych. Pierwsze dwa sparingi już za nami.

W pierwszym meczu z 4 ligowym Kurowem pada remis 2:2. Do przerwy 0:2 – bramki zdobyli Cybulski i Antczak, a Warta wystąpiła w składzie: I Połowa – bramkarz testowany Nowak, Wusaty, Bisaga, Cybulski, Jankowski, Zakrzewski, Sobanski, Rosolowicz, Antczak, Kolasa.

Drugi mecz to kolejny remis Warty z Dąb Dębno 4:4. Do przerwy 1:1. Bramki dla warty zdobyli Antczak, Ufir i 2x Sobanski. Warta juz w drugiej połowie prowadziła 4:2, ale po rzucie karnym wynik zmienił się na 4:3 i w końcu Dąb wyrównał. W Warcie wystąpiły dwie 11. Pod kątem gry w seniorach aż 8 zawodników z Akademi było testowanych, aspirują do gry w pierwszym zespole.

Kolejny sparing juz za tydzień z Karninem w Barlinku.
Sobota 14:00 – zapraszamy serdecznie!