Zmiany parafowane

W dniu dzisiejszym Robert Gaca formalnie uzupełnił szeregi naszego klubu. Dokumenty zostały podpisane i 33-letni Robert Gaca, grający na pozycji obrońcy zasili skład Warty.

Robert Gaca w ostatnim czasie bronił barw III-ligowego Dębu Dębno. Jest to doświadczony 33-letni stoper, który grał w takich klubach jak GKP Gorzów Wlkp., Amica Wronki, Kujawiak Włocławek, Zawisza Bydgoszcz, Czarni Żagań, Unia Janikowo, Czarni Żagań, Polonia Słubice, a w sezonie 2012/2013 w Dębie Dębno. Jak powiedział nasz szkoleniowiec – Robert będzie bardzo dużym wzmocnieniem, to doświadczony zawodnik.

Kolejną zmianą w naszej drużynie będzie zastępstwo Kacpra Kikuta, który dołączył do naszej drużyny z Błękitnych Wronki. Niestety dotkliwa kontuzja wykluczyła naszego młodzieżowca z rozgrywek i Kaceper rundę wiosenną 2013 będzie musiał przeznaczyć na rehabilitację. Powstała więc luka, którą musiał uzupełnić trener Sławomir Bednarczyk. Jak zapewnił nasz szkoleniowiec, Sławomir Bednarczyk, mamy zawodnika, który będzie mógł zagrać na tej pozycji  – Bartek Augustyniak przepracował sporo godzin w okresie przygotowawczym. Oznaczać to miało, że ten 21-letni pomocnik w rundzie wiosennej będzie miał szansę do zaprezentowania się w podstawowej jedenastce.

Już jutro rozegramy mecz towarzyski z Pogonią Krzeszyce i Robert Gaca formalnie wystąpi już jako zawodnik Warty.

 Autor Artur Szymczak on Friday, 5 April 2013
Obserwuj nas na:

Dodaj komentarz

Top

Facebook User Timeline

Close
click here