Udana klubowa akcja w Askanie

W ubiegłą sobotę (tj. 30. sierpnia br.) w Galerii Askana odbyła się akcja pt. „Bo z Wartą w piłkę grać warto”. Akcja miała na celu propagowanie zdrowego stylu zdrowia, a także chcieliśmy zachęcić dzieci do uprawiania piłki nożnej, która jest najbardziej popularną dyscypliną w naszym kraju. – Jestem pozytywnie zaskoczona. Przyszło naprawdę dużo ludzi i jestem zadowolona z frekwencji i z ilości dzieci, które zapisały się do naszego klubu – mówiła Karolina Staszak, współorganizator akcji.

Podczas akcji odbyło się wiele konkursów z nagrodami. Ponadto miały miejsce pokazy zajęć treningowych z dziećmi oraz szereg innym zabaw i atrakcji. Tylko w ciągu kilku godzin do naszego klubu zapisało się ponad 20. dzieci chętnych do gry w piłkę nożną. – Nasza akcja skierowana była do miasta. Chcieliśmy promować też nasz klub, żeby wszyscy widzieli, że w klubie są dzieci i grają w piłkę. Chcemy też coś zrobić z czasem wolnym dzieci, żeby miały gdzie przyjść. Chodzi nam o profilaktykę i zdrowy tryb życia, aby oderwać dzieci od komputera. Chcemy zająć dzieci sportem, odciągnąć je od jakichś gorszych rzeczy – mówił Mariusz Zając-Kołodziński, współorganizator akcji.

Organizatorem akcji był Klub Piłkarski Warta Gorzów Wlkp. oraz Galeria Askana. Dziękujemy zarządowi Askany za umożliwienie nam zorganizowania tej akcji.

Autor Artur Szymczak on Monday, 1 September 2014

Obserwuj nas na:

Dodaj komentarz

Top

Facebook User Timeline

Close
click here