Oficjalne i świąteczne zakończenie sezonu warciarzy

W ubiegłą sobotę (tj. 14. grudnia) w klubie oficjalnie zakończyliśmy rundę jesienną sezonu 2013/2014. Przy okazji tego spotkania zarząd klubu oraz zawodnicy złożyli sobie życzenia świąteczne oraz noworoczne. Jak na wstępie powiedział nasz szkoleniowiec Jan Stronczyński – Życzę dzisiaj wszystkim udanej zabawy, życzę także wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku. Szczególnie dużo zdrowia, żeby nas kontuzje omijały i być może w czerwcu będziemy się cieszyli z awansu.

Choć nie ma żadnych nacisków i presji na jak najszybszy awans i powrót do „Okręgówki” to zdecydowanie wszyscy mówią w tej sprawie jednym głosem – Będziemy dążyć do tego i będziemy chcieli awansować. Także wszystkim życzę wszystkiego najlepszego i dziękuję za tą pracę, którą włożyliście dotychczas. Mam nadzieję, że nasza wspólna praca będzie kontynuowana i będziemy jeszcze mocniejsi w przyszłej rundzie – dodał Jan Stronczyński.

Dyrektor naszego klubu Tomasz Wesołowski zaprezentował nowe dresy dla zawodników ufundowane przez sponsorów Warty. – Chciałbym na wstępie podziękować trenerowi za to, że doprowadził nas do tego miejsca w którym obecnie jesteśmy. Na ostatnim spotkaniu zarządu podjęliśmy dosyć ważne zobowiązania. Tzn. mówimy, że chcemy awansować, chcemy zrobić to w ten sposób, żebyśmy wrócili powrotem do okręgówki. Również chciałbym podziękować naszym sponsorom. Teraz sponsorzy postanowili zakupić dla drużyny dresy, a we wtorek przed treningiem każdy zawodnik taki dres otrzyma. W imieniu własnym oraz klubu życzę wszystkim wesołych świąt i żebyśmy spotkali się w czerwcu świętując nasz awans – dodał Tomasz Wesołowski.

W najbliższy piątek zarząd klubu odbędzie spotkanie z Prezydentem Tadeuszem Jędrzejczakiem, podczas którego omówimy z prezydentem kwestię stadionu przy ul. Krasińskiego i możliwość powrotu naszego klubu na ten obiekt sportowy. Ponadto Klub jest w trakcie składania wniosków o dotacje.

Uroczystość zakończenia rundy jesiennej miała charakter oficjalny i w związku z tym, że spotkanie odbyło się w okresie przedświątecznym panowała atmosfera rodzinna. Paweł Cierniewski, kierownik drużyny na zakończenie dodał – Chciałbym podziękować, że mam przyjemność współpracować z wami, z taką fantastyczną grupą ludzi. W imieniu zawodników głos zabrał Bartosz Augustyniak – Mam nadzieję, że w czerwcu spotkamy się w takim składzie jak w dniu dzisiejszym i będziemy świętować awans. Trzeba powiedzieć jasno, że naszym celem jest awans i tak to traktujemy od początku tego sezonu. Tego życzę nam wszystkim.

Autor Artur Szymczak on Tuesday, 17 December 2013

Obserwuj nas na:

Dodaj komentarz

Top

Facebook User Timeline

Close
click here