Intensywne przygotowania do rundy wiosennej

Nasi zawodnicy rozpoczęli treningi i wchodzą w tryb przygotowań przed zbliżającą się rundą wiosenną. Najbliższy sparing rozegramy już 26. stycznia br. na sztucznej murawie w Barlinku, a rywalem naszej drużyny będzie Piast Karsko z zachodniopomorskiej „Okręgówki”.

Jak powiedział dzisiaj szkoleniowiec naszej drużyny seniorskiej Jan Stronczyński – Ze spokojem weszliśmy w treningi, żeby nie przeciążyć chłopaków. Treningi mamy dwa razy w tygodniu, być może dojdzie jeszcze jeden dzień w którym będzie siłownia. A w najbliższy czwartek będziemy trenować na zakrytym orliku w Karninie. Marcin Prentki, który z powodu poważnej kontuzji pauzował niemal przez całą rundę jesienną, dołączył do drużyny i obecnie trenuje na „pełnych obrotach”. Zapewne powróć Marcina Prentkiego stanowić będzie duże wzmocnienie dla zespołu. Być może ktoś nowy dołączy do drużyny, ale na razie nie ma żadnych konkretów w tej sprawie. – Wszyscy są w pełni zdrowia i wszyscy trenują. Bartek Augustyniak jest też już w pełni sprawny, ta kość śródstopia się zrosła, także dołączył do zajęć. Krzysiek Kowalewski boryka się ze złamaną kością ręki, ale normalnie trenuje – dodał Jan Stronczyński.

Harmonogram meczów sparingowych:

  • 26. stycznia 2014r. godz. 13:00 – Piast Karsko
  • 2. luty 2014r. godz. 15:00 – Polonia Giżyn
  • 9. luty 2014r. godz.15:00 – Polonia Lipki Wielkie
  • 16. luty 2014r. godz.11:00 – Iskra Janczewo
  • 23. luty 2014r. godz. 15:00 – Róża Różanki
  • 2. marzec 2014r. godz. 12:00 – Kosmos 78 Rudnica
  • 9. marzec 2014r. godz. 12:00 – Kasztelania Santok
  • 16. marzec 2014r. – nie ustalono
 Autor Artur Szymczak on Tuesday, 14 January 2014
Obserwuj nas na:

Dodaj komentarz

Top

Facebook User Timeline

Close
click here