Falstart piłkarskiej ligi. LZPN przekłada inaguracje rundy wiosennej.

Wydział Gier Lubuskiego Związku Piłki Nożnej w Zielonej Górze informuje, że z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych odwołuje się 1 (pierwszą) kolejkę rozgrywek mistrzowskich rundy wiosennej z terminu 16/17 marca 2013r. we wszystkich klasach rozgrywkowych tj. IV ligi, Klasy Okręgowej – południe, Klasy A – Gr. 1,2,3).

Nowy termin rozegrania odwołanej kolejki dla IV ligi zostanie ustalony przez Wydział Gier Lubuskiego ZPN w terminie późniejszym i będzie ogłoszony na stronie internetowej Lubuskiego ZPN.

Wydział Gier Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Gorzowie Wlkp. informuje, że nowy termin dla klasy Okręgowej oraz klasy A (grupa wschodnia i zachodnia) z terminu 16/17 marca 2013r. ustalony został na 30 maj 2013 r. (Boże Ciało). W związku z tym , że przełożona kolejka wypadnie w czwartek, mecze z terminu 1/2 .06.2013 zostaną rozegrane tylko dnia 02.06.2013 r. Kluby będące gospodarzami w tym terminie, a które ustaliły datę spotkania na sobotę 1 czerwca zobowiązane są o podanie nowej godziny na dzień 02.06.

Obserwuj nas na:

Dodaj komentarz

Top

Facebook User Timeline

Close
click here